Als creatief verantwoordelijke bij communicatiebureau Shoot my Food miste ik de brug tussen creativiteit enerzijds, en strategie en leidinggeven anderzijds. Ik wilde me vooral als strategisch leidinggevende ontwikkelen. Ook wilde ik leren hoe ik een creatief proces kan opzetten, zonder zelf continu aanwezig te moeten zijn.
De inhoud van Leading Creatives sloot perfect aan. Ik wilde het traject graag versneld doorlopen én liever gisteren dan vandaag starten. Daarom werd een training op maat voor mij samengesteld. Een topoplossing.
De focus van het Creatief Leiderschap programma lag vooral op de vraag: hoe kan ik een goede leider zijn? We gingen o.a. aan de slag met de ‘kleuren in leiderschap’ en met een training over creativiteit en strategie.
Wat me opviel is dat ik veel met echte trainers werkte, niet slechts ervaringsdeskundigen. Ik kreeg handvatten en een stappenplan, dat ik direct kon toepassen binnen mijn team. Een groot pluspunt was de begeleiding. Lisa is echt een mentor; ze volgde mijn leerlijn, luisterde mee en checkte of alles nog op elkaar aansloot. Echt een aanrader.”