Onze trendwatcher Cindy Mirande kwam laatst met een interessant artikel van de NOS over de populariteit van sociale thema’s in reclame. Denk bijvoorbeeld aan de reclame van de NS met twee flirtende vrouwen die onlangs veel sympathie kreeg bij het publiek.

Sociaal maatschappelijke thema’s in reclame, een blijvende trend

Volgens Cindy is dit geen modegril, maar een blijvende trend. Daarom vinden wij het een belangrijk onderwerp om even bij stil te staan. Consumenten verwachten dat merken zich meer uitspreken over sociaal maatschappelijke thema’s. Moderne consumenten willen dus steeds vaker weten waar een bedrijf op maatschappelijk vlak voor staat. Dat geldt niet alleen voor bedrijven die een maatschappelijk doel voor ogen hebben maar ook andere commerciële ondernemingen. Kunnen ze zich vinden in de maatschappelijke standpunten van een merk, dan blijken consumenten zelfs bereid om meer geld te betalen voor hun producten of diensten.

Lees verder op NOS.nl

Omslagfoto: PLUS.nl

 

 

Met een slimme contentstrategie bind je mensen aan je merk

In de training Brandstorytelling ontdek je hoe je het onderscheidend vermogen van je merk bepaalt en benadrukt. Je leert hoe je jouw merkverhaal uitzet in aansprekende content. 

Deel dit artikel

Schrijf je in op onze nieuwsbrief

2 x per maand inspiratie ontvangen. Kunst, creativiteit, campagnes, cases en trainingen.

Social Media

Cases, kennis en blogs

Scroll to Top

Wil jij gratis inspiratie in je mailbox?

Ontvang 1 x per maand onze nieuwsbrief

Ik wil meer informatie over deze training

Naam

TRAININGSDATA

11/12/22/23 mei
19/20 juni + 3/4 juli

TIJDEN
Van 10:00 tot 16:00.

PRIJS
€1899,- EX BTW

EARLY BIRD KORTING
€100,- Early bird korting als je uiterlijk een maand voor aanvang betaalt.

LOCATIE
Drievriendenstraat 26, 3014 JS, Rotterdam.

BTW-VRIJE FACTUUR?
Dat kan! Geef het aan bij je inschrijving.

BARTEREN
We ruilen graag onze kennis tegen een mooi aanbod. Klik hier voor informatie.